Cvičenie

Chart Infographic

Relaxačné a posilňovacie cvičenie je liekom pre telo i dušu. Podporuje rozvoj stability a koncentrácie počas cvičenia aj v bežnom živote a napomáha pri zvládaní stresu a prekonávaní ťažkých životných situácii. Cvičí sa v skupinkách max. 6 ľudí.

Pred hodinou je pre vás vždy nachystaný čaj, príjemná atmosféra, malý počet účastníkov, kedy sa inštruktor môže venovať každému účastníkovi.

Skupinové cvičenie jógy

je k dispozícii skupinkám od min. 3 do 6 ľudí. Čas a počet cvičení si môžete osobne dohodnúť na tel. č. 0948 535 447. Takýmto spôsobom celá skupina spoločne napreduje, dopĺňa sa a je to tiež príjemne strávený čas s priateľmi.

Permanentka na 10 vstupov  59,9 EUR (1 vstup 5,99 EUR)
Cena 1 vstup na cvičenie  8,99 EUR

Jóga pre začiatočníkov – naučíte sa správne dýchať pri jednotlivých ásanach, upokojíte myseľ, postupne a jemne rozcvičujete telo a postupne sa učíte správne držanie tela v každej pozícii.

Hatha yoga je menej dynamická forma jogy. Počas lekcie sa sústredíme najmä na vedomý a plynulý dych, pomalé prevedenie pozícií, meditáciu a sústreďujeme sa na rovnováhu tela, duše a mysle. Posilňujete a upokojujete nervový systém. Podporujete tiež lepšie prekrvovanie vnútorných orgánov a doprajete svojim bunkám viac kyslíka. Lekcie sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, pre každého kto chce trochu spomaliť a vychutnať si pozície vo vyrovnanosti a s pokojom v duši.

Power yoga je dynamický štýl, tzv. novodobý štýl jogy. Buduje silu, vytrvalosť, tvaruje postavu a štartuje spaľovanie tukov. Okrem dynamickej časti však hodina zahŕňa aj dýchaciu a meditačnú časť, takže okrem intenzívnejších účinkov na telo je stále dôležitá aj pokojná myseľ a rovnováha.

Adresa

Centrum Objavte seba
Mudroňova 26
040 01 Košice

Kontakt

+421 905 703 793
+421 948 535 447

Otváracie hodiny

Po - Pia 14:30 - 18:30
Platba možná iba v hotovosti!


Sociálne siete